Zrušení lyžařského výcviku

29.11.2021 01:36

Vážení zákonní zástupci našich žáků, milí žáci,

kvůli současné špatné epidemiologické situaci jsme se rozhodli zrušit lyžařský výcvik pro naše žáky v termínu 3. 1. – 7. 1. 2022. Velmi nás to mrzí, ale nechceme riskovat zdraví dětí a učitelů a také možné zrušení celé akce těsně před odjezdem nebo dokonce v průběhu jejího konání.

Pokud budou podmínky přát později, budeme se snažit akci ještě v letošním školním roce uskutečnit v náhradním termínu (únor, březen), pokud se to nepodaří, budou žáci letošní 7. a 8. třídy přednostně vybráni na lyžařský výcvik příští školní rok, to se snad již nebude covidová situace opakovat.

Věřte nám, že se s Vámi moc těšíme, až budeme moci zase lyžařský výcvik bez obav uskutečnit. Sportu zdar!

Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode