Plán práce pro školní rok 2020/2021 - plán je měněn a doplňován dle aktuálních podmínek školy

SLEDUJTE PLÁNOVANÉ AKCE!   SLEDUJTE PŘÍPADNÉ ZMĚNY!

 

Srpen

 

 

Přípravný týden

24. 8. Po 17:30 Informativní schůzka s rodiči budoucích prvňáčků
(v budově velké školy)
25. 8. Út 8:00
Úvodní pracovní porada (všichni pedagogičtí zaměstnanci)
26. 8.
27. 8.
St, čt 9:00

Opravné zkoušky
Schůzky předmětových komisí - vytvořit plán PK
 
28. 8. 8:00-14:30
Školení ped. sboru - Vlastní hodnocení školy
 
31. 8. Po
8:30
 

Školení BOZP a PO
 
 

Datum

Den  

Od - do

Akce - popis

 

Září

 
 
 
 

1. 9.    

Út

8:00

Slavnostní zahájení školního roku pro 2.- 9.třídu v sokolovně

 

 

 

10:00

 

11:00

Slavnostní zahájení školního roku pro 1.třídu

 

Pedagogická rada

 

 

 

16:30

Třídní schůzka 1. třídy (J. Balášová, T. Kaplanová)

 
2. - 4. 9.
 
   

Zkrácené vyučování (informace přes ŠOL)


 
 
7. 9.  Po 16:00 Třídní schůzka 6. třída (náhradní termín, I. Šmaterová)  


8. 9.


Út


14:50


Pracovní porada
 

 

 

16:30

 

17:30

 

Třídní schůzky 5.A, 5.B, 7., 8.A, 8.B a 9. třída

 

Třídní schůzky 2., 3. a 4. třída

 

 
16. 9.  St 8:45
9:45
 T - Mobile Olympijský běh - 1. a 2. stupeň
(M. Polák)
 
    13:00-17:00 Zahajovací výlet ŠD- ranč Bítovany (D. Vachová)  
17. 9.   16:30
Zahajovací schůzka vedení se SRPD
Školská rada
 
 
19.- 20. 9.
Pá-ne
 
Podzimní výstava zahrádkářů (J. Sevránková)
-ZRUŠENO !!
 

23. 9.

St

9-13 h

Projektový den na SPŠE v Pardubicích - LEGO - ODLOŽENO!! (J.Michálková, M.Kašpar)
 
23. 9.  St
13:30-16:45
Školení pedagogů - distanční výuka  
24. 9.  Čt
14:00-17:00
Školení pedagogů - distanční výuka (pokračování)  

 

Říjen

 
 
 
 
     
 
 
13. 10. Út 14:50
Pracovní porada
 
 

celoročně

 

 

ŠD - sběr papíru a víček od PET lahví

 
1.- 31.10.     ŠD - sběr papíru, žaludů,...  

22. 10. 

Čt

9-13 h


Projektový den na SPŠE v Pardubicích - 3D tisk (J.Michálková, M.Kašpar)
 

23. 10.

 
Matematický klokan (I. Sedláčková)
 

29. 10.,
30. 10.

Čt, Pá
  Podzimní prázdniny  

 

Listopad

 
 
 
 

10. 11.

Út

 

Schůzky předmětových komisí 

 
   
14:50

Pedagogická rada I. čtvrtletí
 
12. 11.

Čt


 

16:30


17:30

 

 

Třídní schůzky 5.- 8. třída

 

Třídní schůzky 1.- 4. třída

 

 
16. 11. Po  
Ředitelské volno (pro žáky)
Školení ped. sboru-S. Španielová
 

19. 11.

Čt


16:00
 


Třídní schůzka 9. třídy (L.McGrath, J.Balášová)   
 
 
    16:15 Informace k přijímacímu řízení              
      
16:30

Burza škol - zástupci stř. školství
 

26. 11.

Čt

16:30


Schůzka vedení se SRPD
 
 
         

 

Prosinec  

   
 
 

4. 12.

 

Mikuláš ve škole 

 

 

 

Pá-ne  

Vánoční výstava zahrádkářů

(od 13 h ve čtvrtek nelze do tělocvičny)

 
         

15. 12.

Út

14:50

Pracovní porada
 
   
 
   
         
??     Vánoční výstava keramického kroužku               (D. Vachová)  
??   15:00-17:00
Vánoční dílny na malé škole
 
 
         
??     Projekt Sám sebou (J. Balášová)
 
 
??   13:30-15:00 ŠD - společná besídka
 
 
    18:00 Vánoční koncert v sokolovně  

18.12.

 

7:30-12:05

 

 

 

Vánoce ve škole (koncert na schodech,

besídky, ...)

 

 
21.,22.12. Po,út   Ředitelské volno  

 

23. 12.-3. 1.

 

Po-pá

 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

Leden

 

 

 

 

4. 1.

Po

 

 

Nástup do školy

 

 
12. 1.  Út 14:50 Pracovní porada (třídní knihy, docházka)
Schůzky předmětových komisí
 

 

 

16:30

Třídní schůzky 2. stupeň

 
    17:30
Třídní schůzky 1. stupeň
 
 
21. 1. Čt 16:30 Schůze SRPD - příprava spol. večera (J. Herbst)  

19. 1.

Út

14:50

Pedagogická rada I. pololetí

 

28. 1.

Čt

 

Předání vysvědčení - konec I. pololetí

 
29. 1.   Pololetní prázdniny  

 

Únor

 

 

 

 
      Roveňský hrníček - recitační soutěž  

17. - 23. 2.
 
Po - ne   Jarní prázdniny
 
 
         
??     Karneval na malé škole  
         

27. 2.

 

 

Společenský večer
 

 

Březen

 

 

 

 

 

16. 3.

 

 

Út

 

14:50

Pracovní porada 

 

 

Duben

 

 

 

 
1. 4. Čt   Velikonoční prázdniny  
6. 4.  Út 8:30
Dopravní výchova-jízdy pro 5.A, 5.B a 6. třídu
J. Vocl + třídní učitelé
 
7. 4.  St 8.30
Dopravní výchova-jízdy + teorie pro 4. třídu
J. Vocl + I. Šímová
 

12. 4.

Po
 
Přijímací zkouškyna SŠ - 1. termín
 
13. 4. Út




14:50



Přijímací zkoušky na SŠ - 2. termín


Pedagogická rada 
 
 

15. 4.
Čt
13:00-18:00
Zápis do 1. třídy   


20. 4.

Út

16:30

Třídní schůzky 2.stupeň 
 

 
  17:30
Třídní schůzky 1.stupeň 
 
 
     
 
 

??


 
 
Intenzivní přípravný kurz na přijímací zkoušky - 
 
??  
 
Jednotné přijímací zkoušky na SŠ- 1. termín -   

??

 
 
Jednotné přijímací zkoušky na SŠ- 2. termín - 
 

 

 

 

 


 
 

??

 

 

Schůze SRPD s vedením školy 
 

??

 
 
Den Země 
 
 

 

Květen

 

 

 

 

11. 5. 

Út
 
Pracovní porada (J. Michálková)
 
??  


 

Roveňské kolečko - cyklistický závod
 
 


??
   


Ročníkové fotografování (J.Balášová)
 
 

 

 
 
 
 

 

Červen

 

 

 

 

??

Po-pá

 

Olympiáda Holice (M. Polák) 

 
15. 6. Út
13:00 

16:00
 

Pracovní porada

Schůzka SRPD s vedením školy
 
 

 

 

16:30

Plenární schůze SRPD

 
    17:15 Třídní schůzky 2. stupeň  
    17:45
Třídní schůzky 1. stupeň - malá škola
 
 
         
22. 6.  Út 13:00 Pedagogická rada  

 

 

17:30

 

Informační schůzka rodičů budoucích žáků 1. třídy - Horní Roveň

 

 

30.6.

St

7:35-9:00

Předávání vysvědčení žákům

 

 

 

9:30

Slavnostní předávání vysvědčení žákům 9. třídy  a žákům končícím povinnou docházku na základní škole - ještě je řešeno místo konání

 

 

 

 

11:00

Závěrečná porada

 

 

Červenec

       
         

 

Srpen

       
         

* "?" - Datum bude upřesněno

 

 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode