Konzultace s vedením nebo pedagogy pro žáky a rodiče ve školním roce 2021/2022 jsou možné po vzájemné telefonické dohodě.

Na stránkách školy jsou uvedeny e-mailová adresy na všechny pedagogické zaměstnance, na vedení školy i telefonické kontakty. Proto pokud máte nějaké dotazy či problémy, volejte nebo pište. Děkujeme za pochopení.

V letošním roce mohou opět nastat případy, kdy prezenční výuku bude muset zcela nebo pouze v některých třídách nahradit výuka distanční.

Distanční výuka našich žáků se bude odehrávat v prostředí Google Classroom prostřednictvím účtu (e-mailová adresa žáka), který má od nás založen každý žák školy. Žákům do 11 let věku museli dát k vytvoření školního e-mailu souhlas jejich rodiče.

Žáci k tomuto způsobu výuky potřebují mít doma zařízení připojené k internetu s mikrofonem. Pro omezený počet žáků máme na zapůjčení školní notebooky. Internet vám však škola zajistit nemůže.

Distanční výuka bude vedena formou videokonferencí nebo hodin konzultačních, při kterých bude žákům vždy zadána práce z daného předmětu. Každý týden budou probíhat také třídnické hodiny. 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode