Konzultace s vedením nebo pedagogy pro žáky a rodiče ve školním roce 2020/2021 jsou možné po vzájemné telefonické dohodě.

V letošním roce mohou nastat případy, kdy prezenční výuku bude muset zcela nebo pouze v některých třídách nahradit výuka distanční.

Distanční výuka našich žáků se bude odehrávat v prostředí Google Classroom prostřednictvím účtu (e-mailová adresa žáka), který má od nás založen každý žák školy. Žákům do 11 let věku museli dát k vytvoření školního e-mailu souhlas jejich rodiče.

Žáci k tomuto způsobu výuky potřebují mít doma zařízení připojené k internetu s mikrofonem. Pro omezený počet žáků máme na zapůjčení školní notebooky. Internet vám však škola zajistit nemůže.

Distanční výuka bude vedena formou videokonferencí nebo hodin konzultačních, při kterých bude žákům vždy zadána práce z daného předmětu. Každý týden budou probíhat také třídnické hodiny.